Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

HAKKIMIZDA 

Mesleki yetkinlik ve gelişimin herkes için ulaşılabilir olması gerektiğine inanan Online Akademim, eğitimleri zamandan ve mekandan bağımsız şekilde video ve dökümanlarla harmanlanmış 350 farklı eğitim programına sahip, hızlandırılmış sertifikalı eğitim platformudur. 

350 farklı eğitim programıyla üretimden yönetime her sektöre her departmana hitap eden Online akademi, mesleki yetkinlik ve uzmanlık kazandırarak kariyerinize yön vermek anlayışıyla; 

Kendilerindeki yetkin bilgi ve beceriyi keşfetmek, 

İş hayatında bir adım önde olmak, 

Bulunduğu departmanda yükselmek, 

Farklı bir sektöre geçiş yapmak, 

Aynı zamanda geleceğe ışık tutmak isteyen bireyler için ulusal ve uluslararası akreditasyon işbirlikleriyle yaşam boyu gelişimi hedeflemektedir. 

 
ONLİNE VİDEO /DÖKÜMANTASYON HIZLANDIRILMIŞ EĞİTİM PROGRAMI 
Düzenli periyotlarla ulaşabileceğiniz hızlandırılmış eğitim platformunda sunulan eğitim materyalleri ve öğrenci paneli süresiz olarak erişiminize açık kalacaktır. 

 
ETKİNLİK İŞ AĞI 

Çevrimdışı video ve dökümanlarla hızlandırılmış eğitim programımızda iş ağınızı oluşturmanız için sizlere 350 farklı eğitim programı ve uzmanlık alanıyla destek sunuyoruz. 
  
MİSYON 
Ülkemizdeki her bireyin dilediği zaman dilediği yerden ulaşabileceği, iş hayatında kullanmak adına önemli yetkinlikler edineceği sertifikali eğitimleri kısa sürede ve uygun maliyete sunmak. 

VİZYON  

Online akademi, dijital dönüşüm çağının yeni nesil eğitim platformu olarak  hızlandırılmış online Uluslararası Akrediteye sahip ICCW sertifikalı eğitim alanında sektöre yön veren bir kurum olmayı ve yaşam boyu eğitim ve gelişim sürecine katkıda bulunmayı hedeflemektedir. 

 
EĞİTİM SERTİFİKASI 

Tamamladığınız eğitimler sonunda alanınızda uzmanlaşmakla birlikte hem e-devlet'te görüntülenebilir üniversite onaylı sertifika hem de uluslararası eğitim sertifikasına sahip oluyorsunuz. Teknolojinin en üst boyutunu kullanarak sertifikanızı Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranıza entegre etmekteyiz. Aldığınız sertifika bilgilerinizi ve pdf dosyasını uygulama üzerinden görüntüleyebiliyorsunuz. 

 
EĞİTİMİNİZE NEREDEN ULAŞABİLİRSİNİZ? 
 Online Akademiden almış olduğunuz eğitim programlarına dilediğiniz zaman diliminde, dilediğiniz teknolojik aygıttan telefon, tablet, bilgisayar farketmeksizin size yönelik açılan öğrenci panelinizden ömür boyu erişim sağlayabilirsiniz. 

EĞİTİM PROGRAMINA KATILIM SAĞLAMAK İÇİN YAŞ SINIRI VAR MIDIR?Online Akademi eğitim programına katılmak için 18 yaş ve üzeri olmak gerekmektedir. Ustalık kalfalık eğitim programlarımız için kursiyerin gerekli olan ön koşullara sahip olması gerekir. 
  
ÇALIŞANLARA AVANTAJ 
Online Akademi olarak en büyük avantajlarımızdan biri eğitimlerimizde zaman probleminin olmamasıdır. Dilediğiniz zaman diliminde eğitimlerimize erişebilir aynı zamanda süresiz erişim ile sertifikanızı aldıktan sonra da eğitimlerinize öğrenci panelinizden erişim sağlayabilirsiniz. 

 
SORU, SORUN VE GÖRÜŞLERİM İÇİN DESTEK ALABİLİR MİYİM? 
Süreçle ilgili herhangi bir sorun yaşadığınızda sosyal medya hesaplarımız üzerinden veya WhatsApp Hattımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz. 

 
 
SERTİFİKALARINIZ İŞ BULMA NOKTASINDA KOLAYLIK SAĞLAR MI? 
Sahip olacağınız sertifika iş arayış süreçlerinizde kolaylık sağlamakla birlikte iş hayatınızda kariyer planlaması yaparken alanınızda uzman, yetkin, bilgi ve becerilere sahip olduğunuzu gösteren E-devlet onaylı ve Uluslararası geçerliliği olan sertifikalar ile tecrübelerinizi taçlandırarak somutlaştırmış olacaksınız. 

 


0

0

0

0
UZMANLIKLARIMIZ
Duis vel nibh at velit scelerisque suscipit. Nunc sed turpis. Fusce egestas elit eget lorem. Sed cursus turpis vitae tortor
SEO Danışmanlığı %95
Sosyal Medya Yönetimi %85
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın